Wzmacniacz słuchawkowy jest wolnostojącym czy małym urządzeniem o małej mocy, zasilającym słuchawki. Dobór jego gabarytów charakteryzuje nam późniejszy obszar kolejnych możliwości jak np. szansę podłączenia do telewizji, laptopa czy odtwarzacza CD. Z tego powodu powszechnie wybieranymi są wzmacniacze słuchawkowe wolnostojące. W wersjach wolnostojących, można odnaleźć wejścia optyczne (m.in. do podłączenia telewizji), koaksjalne i typowe USB. Zapewnia to szansę podłączenia do większości, niezwykle podzielonego sprzętu, natomiast co za tym idzie, trafniejszej indywidualizacji. Godnym przemyślenia jest wzmacniacz fiio btr5.

Przenośny wzmacniacz Bluetooth Hi-Res FiiO BTR5

FiiO BTR5 to przetwornik Bluetooth, jaki pozwala Ci zacząć kolejny dział w radiowej jakości głosu. Sercem narzędzia jest nowy system DAC ES9219C, jaki gwarantuje większą skuteczność dekodowania, mniejsze wykorzystanie energii i większy stosunek sygnału do szumu. Także urządzenie obsługuje render MQA*, jaki w plikach o właściwej wielkości pozwoli na osiągnięcie doskonałej rozdzielczości na największym poziomie.

Najdoskonalsza klasa dźwięku w jakimkolwiek elemencie

Po podłączeniu słuchawek do FiiO BTR5 może on stwierdzić, jakiego ich rodzaju używasz oraz automatycznie dobierze moc wyjściową. Adapter ma zintegrowany przetwornik dookólny o doskonałej precyzji, natomiast możesz wykorzystać przetwornika CTIA z zestawu słuchawkowego. Jeśli korzystasz spośród zewnętrznego mikrofonu sprzęt stosuje techniki cVc 8.0, jaka inteligentnie dopasowuje wsparcie mikrofonu oraz efektywnie tłumi niepożądane szumy otoczenia w czasie rozmów. Co więcej, po sparowaniu BTR5 ze smartfonem głośność telefonu oraz wzmacniacza można modyfikować samodzielnie, co pozwoli na odpowiedniejsze dopasowanie jej poziomu do swoich potrzeb.

Dokładne sterowanie zegarem FPGA

FPGA odpowiada za transmisję oraz odbiór liczbowych sygnałów audio Bluetooth oraz USB, natomiast również zarządzanie zegarem. W BTR5 2021, po przekształceniu sygnału Bluetooth poprzez układ FPGA, jitter jest zdecydowanie ograniczony, natomiast trwałość sygnału usprawniona, zupełnie likwidując kłopot rozmaitych częstotliwości taktowania, jakie są pomiędzy rozmaitymi częściami architektury audio.

Eleganckie noszenie

BTR5 ma w zestawie etui, jakie gwarantuje nie jedynie kompletną ochronę, jednak ma też odłączany klips z tyłu, co pozwoli nosić narzędzie zarówno pionowo, jak również poziomo. Jeżeli chcesz ukryć BTR5 do kieszeni czy torby, nie ma kłopotu – BTR5 jest kompatybilny z zewnętrznymi przetwornikami oraz pilotami, zatem możesz wciąż korzystać ze wszelkich jego funkcji.